CENTRASOFT

СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ

Ми займаємося розробкою хмарного програмного забезпечення для автоматизації діяльності підприємства. Наші рішення в цій галузі дозволяють керувати повним операційним циклом компанії, охоплюючи фази планування, виконання, моніторингу та аналізу всієї діяльності. При цьому враховуються важливі особливості бізнесу кожного підприємства чи організації. Досвідчені веб-розробники володіють усіма необхідними навичками та кваліфікацією для успішної розробки, впровадження та обслуговування програмного забезпечення.


Ми – команда професіоналів, що любить свою професію та має ряд успішних кейсів з Європи та США. У своїй роботі ми прагнемо до досконалості, представляючи найбільш раціональні та вигідні рішення відповідно до індивідуальних вимог кожного клієнта. Переконані, що будь-яку ідею, яка видається неможливою, цілком можливо втілити, знайшовши правильний підхід до завдання. Ми зацікавлені у вирішенні нерозв'язних проблем і знаємо, як це зробити.

Мови і допоміжні засоби
○ PHP
○ JavaScript
○ Perl
○ HTML


Фреймворки
○ Symfony
○ Laravel


Бази даних
○ MySQL
○ PostgreSQL
○ MongoDB

Інші навички
○ HTML5
○ CSS3
○ Github
○ Bootstrap
○ SCSS
○ Cisco

○ CSS
○ jQuery
○ JSON
○ Vue. js
○ AngularJS
○ Mikrotik
○ D-Link
○ ZyXEL
○ Postfix
○ Exim4
○ PWA technology
Про Centrasoft
розробка програмного забезпечення для автоматизації стратегій взаємодії з клієнтами, вдосконалення та аналіз бізнес-процесів;

розробка та впровадження програмного забезпечення для електронної комерції;
Напрямки діяльності
робота з існуючими проектами - програмна підтримка, модифікація, реалізація додаткових компонентів;

оцінка відповідності наявного програмного забезпечення потребам бізнесу.