Новини Centrasoft

Як смс-розсилки впливають на ваших клієнтів


Гадаєте, що смс-розсилки - це не те, що потрібно вашому бізнесу? Ви дуже помиляєтеся!

Сьогодні телефонами користуються практично усі: від школярів до пенсіонерів. Молодь майже ніколи не випускає смартфон з рук. Там вони шукають інформацію, спілкуються один з одним, розважаються та проживають онлайн значну частину свого життя. 

Якою б не була ваша аудиторія - швидше за все вони мають телефон і знають, як читати смс-повідомлення. А якщо ні - знають їхні родичі, знайомі, друзі. 

Будьте певні: масові смс розсилки - це невід’ємна частина маркетингу будь-якого виду бізнесу. 

Для чого потрібен смс маркетинг вашому бізнесуПевно сьогодні вже практично не залишилося людей, які ще ні разу в житті не отримували смс-розсилку. Бо це дійсно популярний та дієвий спосіб миттєво повідомити користувачам про щось, що стосується вашого бізнесу.

Ось кілька найпопулярніших варіантів того, для чого саме може знадобитися смс-розсилка саме вам:

1. Реанімувати старих клієнтів

Клієнт вже давно не відвідував Ваш заклад?? Можливо потрібно нагадати про себе? Привітайте зі святом, розкажіть про оновлення або запропонуйте персональну знижку. Дайте знати клієнтам, що ви ще “на плаву” і чекаєте на них.

2. Повідомити про новинки та акції

З’явився новий товар чи нова послуга? Можливо хочете розповісти про акційну пропозицію чи поділитися знижкою? Розсилка смс повідомлень найкращий варіант для цього.

3. Клієнтоорієнтованість: не забувайте про приємності

Попереду свято? Розішліть привітання своїм покупцям, побажайте їм гарного настрою чи просто хорошого понеділка. Клієнти обирають не лише якісний сервіс – вони точно оцінять турботу з Вашої сторони та будуть почуватися дійсно важливими, якщо знатимуть, що Ви про них не забуваєте. А позитивні емоції – це найвірніший шлях від клієнта до постійного клієнта.

4. Інформувати клієнтів

Ваш бізнес пов’язаний з постійним спілкуванням з клієнтами? Не потрібно дзвонити сотням покупців. Надішліть смс-сповіщення і повідомте про готовність замовлення чи послуги, доставку товару чи просто надішліть підтвердження дати та часу запису на прийом.

Вартість смс розсилки: чи окупиться такий вид рекламиСмс-повідомлення коштують копійки. Лиш уявіть, що всього кілька витрачених копійок змотивують вашого клієнта купити товар. Чи лишитеся ви у виграші? Звісно, що так!

Тим паче, розіслати смс-повідомлення значно дешевше, ніж підготувати тонну флаєрів та витратити кошти на дизайнера і друк. 

Розсилати смс-повідомлення для клієнтів ви можете з будь-якого приводу: серія пов’язаних повідомлень, запрошення на захід, привітання, повідомлення про новинки, нагадування про незавершену покупку тощо.Будьте впевнені, що такий вид реклами окупиться швидко.

Програма для смс розсилки: як вибрати дійсно хорошуСьогодні існує безліч інструментів, які з задоволенням використовують маркетологи по всьому світу. Спеціальні сервіси для смс-розсилок - одні з них. Різні програми з величезною кількістю функцій відрізняються зазвичай лише ціною. Тому знайти справді хорошу і ту, яка подобається саме вам, може бути складно.

Найкраще рішення - використати програму, яка буде інтегрована з вашою срм-системою. Така програма має ряд переваг, порівняно з самостійними сторонніми сервісами:

  • можливість відправляти смс окремому клієнту з вашої бази. Такий варіант ідеально підійде, якщо вам потрібно нагадати клієнту про запис на прийом до лікаря, повідомити про готовність послуги чи доставку товару.

  • можливість налаштувати смс-розсилку окремим групам клієнтів. Наприклад, знижки на жіночі товари цікавитимуть жінок, а акційні чоловічі стрижки - чоловіків. 

  • автоматичні смс-нагадування – незамінна функція для будь-якого бізнесу, що передбачає запис клієнтів на конкретний час. Сповіщення зазвичай містять інформацію про час та дату візиту, проте можна додати адресу закладу, ім’я спеціаліста, назву закладу або просто якусь приємність для клієнта.  Декілька кліків – і адміністратору вже не треба особисто продзвонювати всіх клієнтів, вони система сама нагадає їм про Вас. 

  • не потрібно окремо завантажувати базу даних в сторонній сервіс: всі маніпуляції можна робити в одному місці зі збереженням актуальної інформації

  • не треба хвилюватися за витік даних:зважаючи на те, що вам не треба копіювати дані в сторонні сервіси, ви можете бути впевнені, що вся інформація буде захищеною.

Спеціальна програма для смс-розсилки Iconx CRM підійде абсолютно кожному виду бізнесу. Вона вже інтегрована у срм-систему, яку фахівці налаштують під ваш бізнес, враховуючи всі тонкощі робочих процесів.. 

Більше про програму можна прочитати тут: https://centra-soft.com/medical/ua

Про бізнес